Aktuální informace ke kurzům najdete v odkazu níže:

www.mezioborove-vzdelavani.cz/

 

ONLINE vzdělávání formou webináře

MPSV dne 21. 9. 2020 opět povolilo realizaci akreditovaných kurzů online formou:

 
Akreditované prezenční 8 hod. vzdělávací kurzy budou na přechodnou dobu realizovány jako semináře online  - webináře v reálném čase. 

Cena: 1000 Kč,- osvobozeno od Dph / 1 osoba;

 
MPSV v současné době umožňuje realizovat AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ pro sociální služby ONLINE formou interaktivních WEBINÁŘŮ

- hlaste se pomocí VLEVO umístěných záložek s jednotlivými kurzy - (nebo emailem, viz. kontakt)

 
Příklady časového rozložení 8 hod. akreditovaného školení formou webináře (8 - 16 hod.); 
Tzn. 6 x 60 min. výuky + 2 x 60 min. pauzy. (8 - 9:30 ; 30 min. pauza ; 10 - 11:30 ; 60 min. pauza ; 12:30 - 14 ; 30 min. pauza ; 14:30 - 16); Pro úspěšné absolvování webináře je potřeba se zúčastnit celého rozsahu školení (tj. všech 4 bloků). 

Internetový odkaz pro vstup do webináře bude stejný po celou dobu trvání webináře a bude zaslán nejpozději 30 min. před konáním kurzu. 

Kapacita školení bude omezena na max. 20 osob, aby byla zachována možnost kvalitní diskuze s lektorem a interaktivita. 

Pokyny pro účast v online semináři:

1. Vyplňte přihlášku, kterou naleznete u konkrétního online školení (viz. odkazy vlevo nebo níže dole). 

Přihlašovat se lze i e-mailem. Poté obdržíte na Váš email potvrzení o přijetí přihlášky do webináře a fakturu.

2. Po zaplacení faktury za kurz Vám zašleme podrobné pokyny a internetový odkaz (nejpozději 30 min. před konáním webináře).

3. Pro připojení do webináře kliknete na odkaz - tím vstoupíte do online prostředí Whereby webinářů. 

Objeví se vám "okýnko", kam vepíšete CELÉ SVÉ JMÉNO (titul, příjmení a poté jméno - kvůli prezenci). 

Přihlášené účastníky zavedeme do prezenční listiny, která bude místo podpisů výjímečně „potvrzena“ kopií obrazovky s přihlášenými účastníky a nahrávkou webináře.

Viz: www.mpsv.cz/web/cz/informace     ;  a viz: www.supervize-metodikysqss-poradenstvi-vzdelavani-socialniprace-vm.cz/online-vzdelavani-formou-webinare-mpsv-povoleno/pravidla-pro-prihlasovani-na-webinare/

Evaluační dotazníky nám také po skončení kurzu výjímečně vyplníte v práci/doma v PC v přiložených doc. souborech a zašlete emailem zpět. 

Zpětnou vazbu je samozřejmě možné a žádoucí dávat rovnou při webináři.

4. Podporované prohlížeče pro webinář jsou Chrome, Firefox a nebo Opera. Nepoužívejte Internet Explorer, ten je zastaralý a nefunkční. Použijte tedy Chrome (jeho případné stažení naleznete na webu). Ke sledování webináře stačí chytrý telefon, tablet nebo notebook (mají zabudovaný mikrofon i kameru). Pokud máte stolní počítač, je vhodné mít připojené reproduktory nebo sluchátka (abyste slyšeli výklad lektora). 

5. Dotazy lektorovi můžete pokládat písemně (přes chat) nebo slovně (k tomu je potřeba mít vestavěný nebo připojený mikrofon). Použití kamery, aby Vás lektor viděl, je dobrovolné. Zpětnou vazbu (podněty, připomínky) a dotazy můžete pokládat průběžně - je to velice žádoucí. Po skončení webináře Vám navíc emailem zašleme evaluační - hodnoticí dotazník, který od Vás budeme potřebovat vyplnit. 

7. Po odeslání vyplněného evaluačního dotazníku (a po předchozím zaplacení faktury za webinář) Vám zašleme emailem + poštou osvědčení.

 

Online formou nyní mimořádně realizujeme 6 akreditovaných 8 hod. kurzů, vždy pro max. 15 lidí / jednotlivý kurz - určených pro vedoucí pracovníky, pracovníky v sociálních službách - pečovatele a sociální pracovníky. 

Čísla akreditací, pro jaké pracovníky je kurz určen a obsahy jednotlivých kurzů jsou uvedeny v odkazech zvlášť, kde je i možnost přihlášení.

Cena: 1000 Kč,- vč. Dph / 1 osoba;

 

Ukázka testovacího odkazu pro připojení na online webinář:

marketa-vaculova-mezioborove-vzdelavani.whereby.com/kurzy

 

Dotazy nebo přihlášky můžete zasílat pomocí odkazů po straně nalevo nebo e-mailem: 

 mezioborovevzdelavani@gmail.com ;  vaculova.marketa@seznam.cz ;